Iveta Kořínková

Neschováváme se za cizí značku,
jsme to prostě MY.

Iveta Kořínková

Mgr. Lenka Zápařková

spolupracující makléřka

Iveta Kořínková

realitní makléř

V oblasti realit se pohybuji od roku 2010, a proto jsem připravena Vám poskytnout kompletní servis při prodeji, koupi či nájmu realit nejen v Olomouckém kraji. Za svoji praxi jsem se naučila, že nejdůležitější je důvěra mezi klientem a realitním makléřem, kterou prohlubuje kvalita poskytovaných služeb.

Za samozřejmost považuji profesionální služby focení a videoprohlídky nemovitostí – interiér & exteriér, příprava smluvní dokumentace advokátní kanceláří, advokátní úschova kupní ceny, či doporučení kvalitního finančního poradce.

Chystáte-li se vyrazit na realitní trh, neváhejte se na mě obrátit, ráda Vám pomůžu s realizací prodeje, koupě, či nájmu domu, bytu, pozemku, ale i komerčních prostor. Se stejnou důvěrou se můžete obrátit i na spolupracující makléřku, Mgr. Lenku Zápařkovou.

Bydlení Jevíčko

V současné době se podílím na projektu Bydlení Jevičko, nové moderní čtvrti v lokalitě Karla Čapka. Čtvrť tvoří nízkoenergetické rodinné domy s garážemi, k nimž ve druhé etapě přibude také  bytový dům s 31 jednotkami včetně několika bezbariérových bytů.

Město Jevíčko je zasazeno do krásné zvlněné krajiny, kde kopce plynule přecházejí v louky a jehličnaté lesy, ale i kvůli skvělé dojezdové vzdáleností do větších měst: Boskovic, Moravské Třebové, Svitav, Letovic.

jevíčko

Aktuální nabídka

Domy

Byty

Pozemky

IK Reality - Iveta Kořínková

IK Reality

Za Olomouckou ulicí 4422
I. vchod, 1. patro
796 01 Prostějov

Iveta Kořínková
IČ: 757 29 385
Telefon: +420 775 919 940
E-mail: info@realitykorinkova.cz

Mgr. Lenka Zápařková
IČ: 04791266
Telefon: +420 776 176 034
E-mail: makler@lenkazaparkova.cz