Prodej bytu 3+1 – Kostelecká, Prostějov

4 + 12 =

Cena: 3 590 000,- Kč + včetně poplatků a provize

Hledáte ideální bydlení pro svou rodinu či investiční příležitost? Nabízíme Vám krásný, zrekonstruovaný byt 3+1 o výměře 74 m² na Kostelecké ulici. Tento byt v družstevním vlastnictví je připraven k okamžitému nastěhování.

Byt a jeho dispozice: Byt má dispozici 3+1, což zahrnuje tři samostatné pokoje a kuchyň. Všechny pokoje jsou samostatné, což zajišťuje soukromí a pohodlí. Byt je po kompletní rekonstrukci, takže se nemusíte obávat žádných dodatečných nákladů na opravy či úpravy. Velkou výhodou tohoto bytu je prostorná zasklená lodžie, kde si můžete užít ranní kávu nebo večerní odpočinek s výhledem na okolí.

Úložné prostory: Byt nabízí spoustu úložného prostoru ve stropních prostorách v chodbě, v šatně v bytě a komoře přímo na patře u bytu. Zde nebudete mít problém s uložením sezónních věcí či dalších potřebností.

Nízké náklady na bydlení: Měsíční náklady na bydlení činí 4600 Kč nyní pro 4 člennou rodinu + elektřina dle vlastní spotřeby.

Bezpečnost a pohodlí: Byt se nachází v 3. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu s moderním výtahem a kamerovým systémem, což zajišťuje bezpečnost a klidné bydlení.

Lokalita: Byt je situován v žádané lokalitě na Kostelecké ulici, která kombinuje blízkost přírody i centra města. To znamená, že si můžete užívat výhody městského života i klid a relaxaci v přírodě. V blízkosti jsou školy, školky, obchody, restaurace a veškerá občanská vybavenost.

Neváhejte a pojďte se mnou na prohlídku.

 

 

 

Máte zájem o tuto nemovitost? Kontaktujte makléře

 

Mgr. Lenka Zápařková
Telefon: +420 776 176 034
E-mail: maklerka@lenkazaparkova.cz

Lenka Zápařková