Rodinný dům s pozemkem Mostkovice

1 + 7 =

Cena: 4.990.000,-Kč + provize RK

Výjimečná příležitost: Rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Mostkovice, nyní k prodeji!

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem rodinného domu v Mostkovicích, který se právě teď nabízí ve fázi uzavřené hrubé stavby. Tento domov, s dispozicí 4+kk a užitnou plochou 131 m2, je ideálním projektem pro každého, kdo si přeje vtisknout svému novému domovu osobitý charakter a dokončit jej podle svých představ.

Dům stojí na klidném a slunném pozemku, obklopeném přírodou, ale zároveň v dosahu všech důležitých služeb. Dispozice domu je ideálně rozložena do dvou nadzemních podlaží:

1. NP nabízí prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, který se stane srdcem vašeho domova, dále pokoj, který může sloužit jako hostovský, pracovna nebo ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, technickou místnost pro vaše domácí potřeby a WC.

2. NP je navrženo jako privátní prostor se dvěma pokoji, každý s vlastní šatnou pro maximální komfort a soukromí, dále koupelnu s vanou a sprchovým koutem, komoru a samostatné WC.

Dům je ve fázi uzavřené hrubé stavby, což zahrnuje již instalovaná okna, dveře a střechu. Všechny základní přípojky – elektřina, vodovod a kanalizace – jsou na pozemku již zavedeny. Úmístění stavby na pozemku dává prostor pro vybudování parkovacího místa a krásných zelených relaxačních ploch.

Uvědomujeme si, že dokončení domu do fáze „na klíč“ může být pro mnohé novou zkušeností. Proto nabízíme možnost zprostředkování dostavby, včetně individuálního rozpočtu a konzultace, které Vám pomohou realizovat Váš sen o dokonalém domově. Rádi Vám také pomůžeme se zajištěním financování pro tento projekt.

Tento rodinný dům v Mostkovicích představuje ideální možnost pro ty, kteří hledají prostor pro realizaci svých snů o bydlení. Jde o projekt, který spojuje výhody klidné a přírodní lokalitě s flexibilitou individuálního dokončení a podpory na každém kroku cesty k dokonalému domovu.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo pro domluvení osobní prohlídky. Těšíme se na možnost pomoci Vám najít cestu k Vašemu novému domovu ve vysněných Mostkovicích.

Máte zájem o tuto nemovitost? Kontaktujte makléře

 

Mgr. Lenka Zápařková
Telefon: +420 776 176 034
E-mail: maklerka@lenkazaparkova.cz

Lenka Zápařková